Uważaj na poprawę zmarszczek

Starzenie się skóry, które zaczyna się wraz z wiekiem, jest zjawiskiem naturalnym. W wyniku starzenia się skóry powstają zmarszczki, zmniejsza się elastyczność skóry, a objętość twarzy stopniowo zanika. Dlatego zainteresowanie zarządzaniem przeciwstarzeniowym jest obecnie duże, aby wyglądać młodziej niż w swoim wieku.

Jeśli chodzi o przeciwdziałanie starzeniu się, to łatwo pomyśleć, że jest to problem, na którym zwykle zależy osobom w wieku 40 i 50 lat, ale w dzisiejszych czasach, nawet między 20 a 30 rokiem życia, istnieje duże zainteresowanie zarządzaniem przeciwstarzeniowym. . Rośnie również wskaźnik zakupów kosmetyków przeciwstarzeniowych, rośnie też zainteresowanie zabiegami.

Reprezentatywne zabiegi przeciwstarzeniowe obejmują Sculltra i Collagen Booster Core Injection, które poprawiają zmarszczki i zwiększają objętość poprzez promowanie produkcji kolagenu.

Ponieważ główny składnik PLLA ma postać proszku, jest rozcieńczany i wstrzykiwany do warstwy skóry. Naturalną objętość można sprawdzić 6 tygodni po zabiegu Rzeźba. Zwykle przy pojedynczym zabiegu trudno dostrzec zauważalny efekt, a dla maksymalizacji efektu konieczne jest wykonanie co najmniej trzech zabiegów w miesiącu, a efektem można się cieszyć przez około dwa lata.

Trudno jest potwierdzić wyniki bezpośrednio po zabiegu, aw przypadku Scultry, który wymaga więcej niż trzech zabiegów, jest to nieuchronnie obciążenie czasowe i kosztowe. Dodatkowo po zabiegu należy wykonać oddzielny masaż twarzy, aby zapobiec zjawisku guzkowatości. Wstrzyknięcie wzmacniacza kolagenu to zabieg, który kompensuje te wady Scultry.

Wstrzyknięcie Collagen Booster Core to zabieg polegający na połączeniu preparatu Elanse, którego efektem jest produkcja kolagenu oraz PN, materiału regenerującego skórę. Składniki są takie same jak w istniejącym zastrzyku wzmacniającym kolagen, ale kombinacja proporcji jest inna, więc produkcja kolagenu jest poprawiona o 40% w porównaniu do zastrzyku wzmacniającego kolagen, więc można oczekiwać wyższego efektu wolumetrycznego.

W przypadku zastrzyku rdzenia wzmacniającego kolagen może być skuteczny podczas zabiegu na ciężkie policzki, bruzdy nosowo-wargowe i skronie, a guzek praktycznie nie występuje, więc po zabiegu nie jest wymagany oddzielny masaż twarzy. Dodatkowo efekt widać już po jednym zabiegu, a efekty można sprawdzić zaraz po zabiegu. 강남피쉬안마 Okres utrzymania wynosi zwykle około 2 lat, chociaż istnieją indywidualne różnice, a po 2 latach składniki nie pozostają w organizmie, ale są rozkładane i wydalane z organizmu.

Dr Jaecheol Lee z Brown Dermatology powiedział: „Ponieważ ani Sculltra, ani Collagen Booster Core nie rozpuszczają się po zabiegu, przed zabiegiem konieczna jest konsultacja z dermatologiem z dużym doświadczeniem, aby zobaczyć efekt bez skutków ubocznych”.

„Istniejący zabieg wypełniający to zabieg, w którym składnik zwany kwasem hialuronowym jest wstrzykiwany w skórę w celu uzyskania natychmiastowego efektu objętości, podczas gdy zastrzyk wzmacniający kolagen jest zabiegiem, który w sposób ciągły produkuje autogenny kolagen w organizmie w miejscu zabiegu, tworząc poczucie objętości w czasie. jest to zasada. Dlatego jest to zabieg, który można polecić tym, którzy mają poczucie odporności na wypełniacze. ”

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 항목은 *(으)로 표시합니다